پهلوانان قدیم : درباره تختی بزرگ پهلوان ایرانی

پس شما در دوره پیش مسابقه باید به گونه ای کار کنید تا از لحاظ تاکتیکی و شیوه کشتی گرفتن کلاس کاری خود را بالا ببرید. آنها از لحاظ فیزیک بدنی دارای اندامی نرم وبا انعطاف با عضلاتی معمولی اما بسیار قدرتمند بودند.اما سبک وکلاس کشنی آنها به گونه ای بود که هر کدام از آنها دارای تکنیک های زیبا و خاص خود بودند. هر چند که کوهنوردی معمولی نیز مفید خواهد بود. پس از چند نرمش کششی دو دور پیست را به صورت نرم بدوید تا ضربان قلب شما بالا بیاید. یک سال ورزشی شامل چندین و چند مسابقه مهم و ساده است.

در صورتی که علاقه مند هستید فرزندتان ورزش کشتی را فرا بگیرد، بر اساس تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده، بهتر است زمانی که سنش بیش از ۱۵ سال است او را برای انجام این ورزش ترغیب کنید. آنچه بیش از هر چیز بر کشتی در سرتاسر ایران حکمفرما بوده نه صرفا” جنبه بدنی و ورزشی آن بلکه بیشتر از آن به جهت روح جوانمردی و سلحشوری و انگیزه ای برای آمادگی بدنی در مقابل حوادث گوناگون از جمله جنگ های تن به تن و دفاع از کیان و مملکت و ایستادگی در مقابل زورمندان بوده است.

وقتی انسان نخستین دریافت که به کمک قدرت بدنی و زوربازوی خود میتواند بهتر بر حریفان و حیوانات مهاجم چیره شود بیشتر به اهمیت کشتی پی برد . کشتی من و حریف آمریکایی خیلی حساس شده بود ولی خدا کمک کرد و همین طور مربیان و حریفان تمرینی باعث شدند که به آمادگی بهتری برسم. این وب سایت به منظور کمک به کاربران در انتخاب مورد علاقه خود از لیست فهرست ، به خوبی طراحی و طبقه بندی شده است.

تقریباً در تمام کشورهای دنیا دو سبک المپیکی کشتی یعنی کشتی فرنگی و کشتی آزاد مورد قبول واقع شده است. بدین ترتیب وی در دو سال حضورش در مسابقات جهانی توانست دو مدال طلای مسابقات نوجوانان جهان را کسب کند و خودش را به مربیان کشور روسیه ثابت کند. و خبر خوش این که مدال آوران ورزش در المپیک و پارالمپیک با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت. ” گفته بود:” بزرگترين پاداش و عالي ترين هديه اي که گرفتم مدال يا نشان طلا و نقره نبود. وی ادامه داد: بعد از اتفاقاتی که افتاد گفتند شما نمی خواهید تیم را ببرید، اما ما ۴۵ روز اردو گذاشتیم و برای گرفتن ویزا به دبی رفتیم.

این کار را تا چندین دور پیست ادامه دهید. به طور کلی اگر بتوانید ۸ دور کامل زمین فوتبال را در ۱۲ دقیقه بدوید توان هوازی مناسبی دارید. تست کوپر یک تست بدنی برای بر آورد توان هوازی ورزشکاران می باشد. تست ها و آزمون های بدنی یکی از بهترین ابزار ها جهت تشخیص روند تمرینات شما هستند. شدت تمرینات و تعداد جلسه های تمرین در این دوره افزوده می شود .

کشتی ورزشی است که نیاز به قابلیت انعطاف زیاد در تمام مفاصل بدن، قدرت عضلانی زیاد و استقامت فراوان دارد. ورزش کشتی در ایران در دوران صفویه و زندیه رونق یافت و در دوران قاجار علاقه به ورزش کشتی زیاد شد. من از کم و زیاد شدن امتیازها صحبت نمیکنم، اما این حق برای تک تک افراد است که بیایند صحبت کنند. آنها صحبت خواهد شد. اما روس ها آقای کشتی جهان همچنان با همان سیستم مدیریتی و تمرینی خود کار می کنند ودر مورد اصول بدنسازی نوین ورزشی آنها نیز بیکار ننشسته اندو روش های جدید بدنسازی در کشتی را اجرا می کنند با این تفاوت که به هیچ عنوان خود را زیر وزنه های سنگین نمی برند.

تصمیمی که ظاهراً برای مسئولان فدراسیون کشتی امریکا گران تمام شد و باعث شد تا آنها بیانیه صادر کنند و از ایران بخواهند که در تصمیم خود تجدید نظر کنند. در هر صورت باید در نظر داشته باشید با وجود تغییر زمان کشتی اهمیت دو هایاستقامت را نباید فراموش کنید. اما اشتباه هست، انتخاب یک کفش عالی را باید همیشه تو الویت اولتان قرار دهید تا بتوانید عملکرد بهتری داشته داشته باشید. در انجام این تمرینها محتاط باشید!

در زیر نگاهی گذرا به مدعیان اصلی اوزان 10 گانه کشتی آزاد و فرنگی خواهیم انداخت. تمرین کشتی و مرور فن اصلی ترین بخش کار شما هستند. پس اصلی ترین بخش کار شما بروی تشک کشتی و در سالن انجام می گیرد. برای اولین بار این آزمون در اوایل قرن بیستم جهت برآورد آمادگی هوازی افراد نظامی طراحی شد. این کار نتنها در شادابی و نشاط شما تاثیر چشمگیری دارد بلکه باعث افزایش آمادگی بدنی شما نیز می شود. در ایران از میان سبکهای بینالمللی کشتی، کشتی آزاد محبوبترین روش به شمار میرود.

یکی روش قدرتی سرعتی ودیگری روش استقامتی . دویدن در تپه یکی از بهترین روش های تقویت دستگاه تنفسی می باشد. تقویت دستگاه تنفسی نوع خاصی از دویدن در تپه است که نتیجه خیره کننده ای در بالا بردن کیفیت تنفس و موفقیت شما خواهد داشت. می توانید از لحاظ تکنیک کشتی و اجرای فنون در سطح بالا یی قرار گیرید.به طور کلی یک کشتی گیر که در رده های بالا کشتی می گیرید باید هرروز بر روی تشک کشتی حاضر شود. پنجه یک پا را بر روی لبه پله قرار دهید.

باید بدانید اگر مداوم بدن خود را در حالت آماده قرار دهید نتیجه مناسبی نخواهید گرفت. تمرینات خود را انجام دهید. تمرینات را مشاهده کندوبفهمد که آبا تمرینات روند مثبتی دارند یا خیر. ۱ یا ۲ متری یکدیگر قرار دارند را انتخاب می کنید. پس اگر چنين موقعیتی پیش آید، کشتی گیر میتواند از” خون بند”( که داخل دوبنده خود قرار داده اند) براي بند آوردن جریان خون استفاده کند. تمرینات پر فشار و سنگین در این دوره قرار دارند.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به نقش قهرمانان در متن حوادث اجتماعی گفت: بسیج همه امکانات برای ورزش اقدام مهمی بود که انجام دادیم. رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: به دنبال رابطه خوب با همه کشورها هستیم. بدانید که اگر کشتی به تایم سوم برسد شما دچار افت بدنی خواهید شد. در کشتی آزاد، اگر در پایان دو دقیقه از هر تایم کشتی گیران امتیازی نگیرند، داور به کشتیگیر کم کار اخطار میدهد که در این شرایط کشتیگیر کمکار ۳۰ ثانیه فرصت دارد امتیاز بگیرد وگر نه یک امتیاز به حریفش داده میشود. وی تاکید کرد: امروزه اساس موفقیت مدیران با رویکرد استراتژیک محقق میشود.

دیدگاهتان را بنویسید